• UAB Vitomas , planuodamos savo veiklą, turi atsižvelgti į daugybę veiksnių, tokių kaip vartotojų poreikiai, pasaulinės prekybos tendencijos, energijos kainos, žaliavų ir išteklių prieinamumas, klimato kaitos poveikis, politinis stabilumas bei ekonominis saugumas, bendra tarptautinių mainų infrastruktūra...
  • Į visus klausimus Jums atsakys UAB „Vitomas“ dirbantys atestuoti, aukštos kvalifikacijos, patyrę specialistai!

Paslaugos

UAB Vitomas – ne tik didmeninė prekyba, tai suburta profesionali komanda, kuri specializuojasi ir kroviniu bei transporto ekspedijavimo paslaugų srityje.

Įmonė UAB Vitomas organizuoja tarptautinius ir vidaus, pilnus ir dalinius pervežimus. Platus teikiamų paslaugų  spektras,  individualiai pritaikyti sprendimai, plačios geografinės paslaugos, taip pat išsamios žinios apie vietos rinkas, UAB Vitomas leidžia pasiūlyti konkurencingus sprendimus dėl krovinių gabenimo kompanijoms, dirbančiose įvairiose pramonės šakose.

Šiandien UAB Vitomas įmonę sudaro aukštos kvalifikacijos specialistai logistikos srityje kiekvieną dieną sprendžiantys sudėtingas transportavimo problemas.

Mūsų misija - palengvinti pasaulio prekybą, ištrinti ribas tarp šalių, teikti savo klientams pagerintas schemas krovinių pristatymą iš bet kurios pasaulio vietos, efektyviai, patikimai ir laiku.